Eriolümpia sulgpallivõistlus 13. aprill Evelyn

13. aprillil toimusid Haapsalus sulgpallivõistlused. Seekord osales rekordarv võistlejaid- 64. Meie kooli võistkonda kuulus 8 õpilast.

Esmalt mängisid kõik kaks mängu, nende tulemusel sattusid võistlejad  divisionidesse ehk tugevusgruppidesse. Divisionides said kõik veel kaks mängu mängida. Mängud olid erinevad, mõni sai kerge võidu või ülinapi kaotuse. Samas olen kindel, et kõik andsid endast parima ja nakatusid „sulgpalli  pisikuga“.

Meie tulemused: Kaido, Egert ja Martti saavutasid I koha, Elise sai II koha, kolmanda koha medalid said  Janek, Kert, Angela ja Kristjan.

Tagasiteel vaatasime üle ka Tuhala nõiakaevu mis väga usinalt „kees“.

Evelyn

Tagasiteel vaatasime üle ka Tuhala nõiakaevu mis väga usinalt „kees“.

Evelyn