Signe klass võluaias 07. september Signe

07. septembril külastasid Signe klassi õpilased Väike-Maarjas Tamsalu maanteel imeliste kujude võlumaailma. Tegime tutvust erinevate loomadega ja mõni loom oli kohe nii tõetruu, et oli natuke isegi hirm tema kõrval seista. Suurt rõõmu valmistas pildistamine klouniga ja kui leidsime mõne tuttava tegelase multifilmist või lasteraamatust. Otsisime tuttavaid esemeid ja õppisime, kuidas on võimalik asju taaskasutada. Suured tänud meie poolt aia omanikule Sirjele.  Jõudu ja jaksu edaspidiseks ning jääme ootama uusi vahvaid tegelasi.

Signe klassi õpilased

Signe klassi õpilased