Tüdrukute õhtu 30. märts Marika

Neljapäeva, 30. märtsi pealelõunal toimus tüdrukute õhtu. Järjekorranumbriga kaks.

Õpetaja Marika eestvedamisel külastas meid taustanäitleja Nina O'Connel, kes rääkis tüdrukutele oma näitleja tööst ehk oma hobist.

Kuulata sai filmimuusikat ja erilist elevust tekitas Salva kindlustuse reklaam, kus Nina osales vanema rollis.

Peale külalise esinemist kaunistasid tüdrukud pühade mune ja maiustasid muffinitega.

Oli igati mõnus ja rahulik õhtu!

Aitäh kõigile, kes sündmuse õnnestumiseks panustasid!

Oli igati mõnus ja rahulik õhtu!

Aitäh kõigile, kes sündmuse õnnestumiseks panustasid!